Kas Naujo?

Skautų naujienos

2006-07-06

Sveikinimas Lietuvos vastybės dienos proga

Iš tolimų protėvių kaip brangiausią palikimą paveldėję valstybingumą – puoselėtą, prarastą ir vėl atgautą – dabar turime ne tik jo nepamesti, tačiau visomis jėgomis jį stiprinti.

Tegu mus vienija bendrumo jausmas bei žinojimas, kad esame sena, garbinga tauta ir valstybė. Išlikome, atlaikę daug sunkių išmėginimų ir negandų - šiandien esame laisvi didžių žmonių, praeityje kovojusių ir pasiaukojusių už savo krašto idėją, dėka.

Linkime, kad kiekviename iš jūsų nuolat rusentų maža lietuviška liepsnelė, neleidžianti pamiršti, kas mes tokie, iš kur mes ir kuo ypatingi. Mes buvome dideli, vėliau maži, prispausti, atsitiesę ir vėl sukuprinti, tačiau niekada nelikome stovėti vietoje. Ir tuo mes stiprūs.

Linkime, kad kiekvieno iš jūsų darbai pratęstų šią didžią septynių amžių istoriją.

LS