Kas Naujo?

Skautų naujienos

2006-06-13

Birželio mėnesio stovyklos

Ar jau pasiilgote šilto oro ir skautiškų stovyklų? Vasara jau atėjo, o kartu su ja prasideda ir stovyklos.

Informuojame, kad birželio mėnesį vyks šios stovyklos:

"Sukilėlių takais"
Kraštas: Panevėžio
Data: 06 16 - 06 19
Vieta: Paberžė
Kontaktinis asmuo: Gražina Judickienė 845441604
Kaina: 15 Lt + maistas
Stovyklos aprašymas: Stovykla "Sukilėlių takais" vyks labai gražioje vietoje - Paberžėje, prie Sukilėlių kalnelio. Stovyklos kryptis - dvasinė. Vaikai žais įvairius žaidimus, mokysis giesmių, vyks skautorama. Dalyvaus apie 65 jaunesniuosius skautus (3-5 klasių).

Vydūno dr-vės stovykla
Kraštas: Šiaulių
Data: 06 16 - 06 19
Vieta:Gulbino miš., Šiaulių raj.
Kontaktinis asmuo: Tomas Lizdenis 867203297
Kaina: 35 lt

"Cūdų kraštas"
Kraštas: Kauno
Data: 06 16 - 06 22
Vieta: Kryžių km., prie Dusios ež.
Kontaktinis asmuo: Vitalija Vėlavičienė 868230625
Kaina: 15 Lt + maistas
Stovyklos aprašymas: Jums prisistato Dubysos tuntas. Stovyklausim 06,16-06,22 dienomis prie Dusios ežero, Lazdijų rajone, Kryžių koplyčios teritorijoje. Kartu stovyklaus Šventosios tuntas, grupelė likusių skautų iš Kėdainių, visas Dubysos tuntas (Čekiškė. Ariogala) ir dalis Pažaislio tunto-Lukšos draugovė. Viso žada būti apie 160 skautų. Stovyklos mokestis 15 lt. Programa skautiška-žygiai dieną ir naktį, dainos, laužai ir košė. (lietaus neplanuojam todėl karštai melsimės).

"Skautalynas"
Kraštas: Klaipėdos
Data: 06 22 - 06 29
Vieta: kun. H. Šulco “Jaunimo sodyba” Kėkštų km., Kretingos raj.
Kontaktinis asmuo: Edita Preglauskaitė 861520805
Kaina: 30 Lt + maistas
Stovyklos aprašymas: Jautiesi neturintis patirties skautiškajam gyvenime? Nori tapti tikru skautu? Ši stovykla kaip tik tau! Programa: veiksim viską, ką veikia skautai stovyklose :) Registracija: iki birželio 15 d. el.p. cia_edita@yahoo.com, arba telefonu: 8615 20805 (sesė Edita).

"Protėvių davsia"
Kraštas: Panevėžio
Data: 06 25 - 07 01
Vieta: Vilktupis
Kontaktinis asmuo: Vladas Izdūnis 868622811
Kaina: 10 Lt + maistas

"Avilys"
Kraštas: Šiaulių
Data: 06 27- 07 05
Vieta: Kurtuvėnų reg. Parkas, Bubių sen. Šiaulių raj.
Kontaktinis asmuo: Emilija Karoblytė 867602534
Kaina: 20 Lt + maistas (LS nariams), 40 lt + maistas svečiams
Stovyklos aprašymas: Vieną gražią vasaros popietę Kurtuvėnų regioniniame parke netikėtai išdygusios palapinės, pasklidęs laužo dūmų kvapas neleis apsirikti – pagaliau prasideda Šiaulių krašto skautų stovykla „Avilys“! Tarsi bitutės į „Avilį“ suskris ne tik šiauliečiai, bet ir broliai bei sesės iš Tauragės ir Kauno kraštų. Nuo birželio 27 iki liepos 5 dienos nuostabaus miško prieglobstyje prie Pašvinio ežero beveik 300 įvairaus amžiaus skautų mokysis pajusti gamtą, ieškos savęs įvairiausiuose užsiėmimuose, riš draugystės mazgus naujai sutiktiems broliams ir sesėms… Pagrindinė šiemetinės stovyklos tema – tradicinės kalendorinės lietuvių šventės, jų apeigos, senieji ir naujieji papročiai. Darbščiosios „Avilio“ bitutės puoš Kalėdų eglutę ir ryte ieškos po ja dovanų, keps blynus ir Užgavėnių vakarą varys iš miško žiemą, ridens velykinius margučius, ieškos stebuklingo paparčio žiedo Joninių naktį, dalyvaus Ilgių nakties žibintų eisenoje…

"Merkys 2006"
Kraštas: Marijampolės
Data: 06 28 - 07 06
Vieta: Puvočiai
Kontaktinis asmuo: Vilma Staugaitienė 861226841
Kaina: 25 Lt + maistas
Stovyklos aprašymas: Stovykla Puvočiuose. Programa bus susijusi su Lietuvos istorija, kulinariniu Lietuvos paveldu. Taip pat kaip ir visose skautų stovyklose bus skautorama, dvasinės valandėlės, ekskursijos į Merkinę.

Primename, kad stovyklose norintys dalyvauti LS nariai turi būti susimokėję nario mokestį (turėti nario pažymėjimą).

Lietuvos skautijos informacija