Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-04-08

Pavasario šventė - Rumšiškėse!

Sveiki visi,iki didžiojo mūšio liko vos 2 dienos.

Sveiki visi,

iki didžiojo mūšio liko vos 2 dienos. Jau šį šeštadienį visi susirinksime Rumšiškėse, Lietuvos liaudies buities muziejuje, kur paskutinį kartą buvo matytas Smakas. Susibūrę į komandas visi ruošim savo kovos įgūdžius, vikrumą, išmintį, o kai jau būsime pasiruošę kovai, visi kartu žengsime į Smako žemę ir nugalėsime jį visiems laikams. Karių skaičiavimas prasidės prie pagrindinių muziejaus vartų. Skolininkai čia turės susimokėti duoklę karalystei.  Visi kariai, gavę kario ženklą keliaus į didžiąją karalystės aikštę, kur bus pristatyta mūšio taktika ir paskirstytos komandos.  Toje pačioje aikštėje prašysime dangaus gyventojų pagalbos mūšyje. Išsibėgiosime ruoštis mūšiui. Vilkai turėtų būti lydimi jų karvedžių, o vyresni kariai jau yra pakankamai tvirti, kad galėtų mūšiui ruoštis patys.

 

Nukovę slibiną visi patrauksime puotos link, kur mūsų karalystės virėjai pažadėjo iš Smako pagaminti nuostabius pietus. Pasisotinę turime kaip reikiant atšvęsti šį mūsų visų žygdarbį.

 

Karalystės išminčiai sako, kad kovos dieną mums kovoti su Smaku padės ir Dangus, jis lietumi gesins Smako liepsnas. Visiems kariams derėtų turėti apsaugą nuo lietaus, kad jis neužgesintų ir jūsų kovos dvasios.

 

Renginio programa:

08.30 – 09.45 Registracija prie muziejaus vartų (nuo registracijos iki rikiuočių aikštės ~15min. ėjimo, tad pasistenkite atvykti anksčiau, kad nereikėtų nukėlinėti programos)

10.00 Rikiuotė karčemos aikštėje

11.00 Šv. Mišios karčemos aikštėje (kėdžių ar suolų nebus, tad turėkite pašikniukus, jei nenorite sėdėti ant žolės)

12.00 Programa

15.00 Pietūs

16.00 Šventė

17.00 Išsiskirstymas

 

Atvykimas: važiuojant greitkeliu Vilnius – Kaunas sukti į Rumšiškes ir nuo ten važiuoti pagal nuorodas į Lietuvos liaudies buities muziejų. Autobusams yra stovėjimo aikštelė prie muziejaus.

 

Į šventės kainą įeina atributika, pietūs ir muziejaus bilietas, tad šiais dalykais dalyviams rūpintis nereikia. Visi, laiku neužsiregistravę ir nesusimokėję dalyvio mokesčio turės mokėti pilną paskutinio registracijos etapo kainą – 15lt

 

Pietų metu veiks skautiškos atributikos parduotuvėlė. Banko kortelėmis, deja, neaptarnausime, tad jei norite įsigyti jubiliejinės stovyklos ar Lietuvos skautijos atributikos, turėkite tam pinigų. Atributikos katalogą rasite čia:

http://www.scribd.com/doc/131212603/Skauti%C5%A1kos-atributikos-katalogas-2013-m