2013-03-31

Velykinis sveikinimas

Klaipėdos krašto mažiausieji sveikina visus skautus su šv.Velykomis.

Sesės ir broliai,

Atėjo  viena didžiausių metų švenčių – Velykos. Kaip žinia, vilkai atostogauti išeina anksčiau. „Laukinių kačių“ gauja – ne išimtis. Būtent dėl šios priežasties Pamario tunto vilkai kovo 21- ąją  turėjo Velykinę sueigą. smiley

Jos metu pasikaustėme žiniomis ir apie Velykų bobutę ir apie Velykį, prisiminėme ir Krikščionišką simboliką bei tradicijas. O taip pat išsiaiškinome, kas mums yra ši šventė.

(br.Gediminas)

Tad, Klaipėdos krašto, Pamario tunto „Laukinių kačių“ gauja jus sveikina su Šv. Velykomis ir linki jums stiprių ir gražių margučių, tokių kaip mūsų smiley :

(s. Teresė)                                                                                                                                  (br.Matas)

"Tegu prisikėlimo džiaugsmas prikelia mus iš vienatvės ir silpnumo bei nevilties, į stiprybę ir grožį bei meilę."  (Floyd W.Tomkins)

Budėkite!

"Laukinių kačių" gaujos vilkai