Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-03-29

Žygių pėda ieško savanorių!

Naktimis jau sapnuoji žygio batus ir kuprinę? O gal nežinai, kas tai per daiktai?

 

Naktimis jau sapnuoji žygio batus ir kuprinę? O gal nežinai, kas tai per daiktai? Galim tau padėti, supažindinti, parodyti ir netgi suteikti galimybę viską patirti savo kailiu! Jubiliejinės stovyklos programos draugovės skiltis – „Žygių pėda“ – ieško savanorių ir tai tkrai gali būti TU.  Jeigu Tu:

·   turi dvi kojas;
·   mėgsti iššūkius;
·   esi pilnametis;
·   jau užsiregistravai į Jubiliejinę stovyklą arba planuoji tai padaryti, bet nežinai ką ten veiksi.

Jei bent kartą pasakei TAIP, tai reiškia, kad esi tas, kurio mes ir ieškome. Parašyk mums (ieva.kersulyte@gmail.com) ir mes su Tavimi susisieksime bei atsakysime į visus klausimus. Ir dar – labai džiaugsimės sulaukę laiškų!

Palik savo Gėrio pėdos antspaudą stovykloje!

Programos draugovės informacija