Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-03-28

Atributikos naujienos. Susitiksime pavasario šventėje! (atnaujinta 03-28)

Vadovai ir dalyviai, skautai ir Pavasario šventės organizatoriai, būkit pasiruošę antrąjai JS ir LS atributikos bangai.

Vadovai ir dalyviai, skautai ir Pavasario šventės organizatoriai, būkit pasiruošę antrąjai JS ir LS atributikos bangai! Pavasario šventės metu atributika atvažiuos į Rumšiškes, tad galėsite įsigyti visų kataloge esančių prekių.

Jau artėja ta diena, kai galėsime pasidžiaugti 500-ąja naujai pasiūta uniforma Lietuvos skautijoje.

Pats skaičius ir simbolinis ir visai pergalingas, tad norisi džiaugtis, kad užtikrintai įsibėgėja Lietuvos skautijos atributikos gamyba, asortimento plėtimas ir susidomėjimas juo auga. Šių džiaugsmų vedami pristatysime kelias uniformų užsakymo naujoves ir patobulinimus, skelbsime keturias (!) akcijas atributikai bei pranešime džiugią žinią dėl JS atributikos! Taigi viskas nuo pradžių..

 -      LABAI SVARBU! Keičiasi uniformų užsakymų terminai, juos priimsime ir perduosime siuvyklai kas du mėnesius. Taip elgiamės todėl, kad suspėtume įvykdyti visus užsakymus laiku, nes siuvykla negali laiku spėti įvykdyti mažų užsakymų.

Užsakymo terminai – balandžio, birželio, rugpjūčio, spalio, gruodžio, vasario mėnesių pirmos dienos. Tai reiškia, kad iki balandžio pirmos dienos laukiame visų užsakymo lapų ir pavedimų, juos siuvyklai pateiksime balandžio 1-ą dieną, uniformos bus pagamintos ir atiduotos iki birželio mėnesio pirmos dienos.

-      SVARBU! Nuo šiol už uniformas ir atributiką galima atsiskaityti ir pavedimu.

Numeris: LT26 7044 0600 0029 9166
Gavėjas: Lietuvos skautija
Į.k. 191907421
Bankas: AB SEB Bankas

Jei bus reikalinga sąskaita - faktūra, prašome kreipkitės į sesę Aistę, info@skautai.lt

-      Patobulinome uniformų užsakymo formą – šiuo metu uniformas bus galima atsiimti Vilniaus bei Kauno skautų centre, tačiau jei gyvenate ne šiuose miestuose, užsakymą išsiųsime tiesiai jums į namus.

-      Norime priminti, kad jaunimo programa vyksta pagal patyrimo laipsnius (žr. http://www.skautai.lt/document/download/id/5325), o juos dabar siūlome tik po 1Lt/vnt, o jei pirksite 4-rių vienetų komplektą, tuomet jis kainuos tik 3Lt. Komplektų kiekis neamžinas, tad nedelskit.

-     Taip pat atsižvelgiant į pageidavimus skelbiame dar vieno komplekto akciją – užrašas Lietuvos skautija + kraštovardis + Pasaulinės skautų judėjimo organizacijos emblemų komplektas kainuoja 10Lt.

-      Na, ir dar vienas džiaugsmas vilkams ir jų tėvams – skelbiame jaunesniųjų skautų uniformos (džemperio ir polo marškinėlių komplekto) akciją – šiuo metu jis tekainuos 50Lt, tačiau šios akcijos komplektų yra tikrai ribotas kiekis, tad tikrai siūlau paskubėti.

-      VALIO! JS atributika jau čia! Pavasario šventės metu bus galimybė įsigyti ne tik Lietuvos skautijos, bet ir Jubiliejinės stovyklos atributikos. Jau dabar galite pasidairyti ir išsirinkti, ko norite, iš žemiau esančio katalogo.

 

 Skautiškos atributikos katalogas 2013 m.

 

Psktn. s.v. brolis Jaronimas