Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-03-25

Kviečiame į stovyklas "Skautai - neskautams" 2013

Profesionali organizatorių komanda kviečia registruotis visus 8–15 metųvaikus neskautus.


Profesionali organizatorių komanda kviečia registruotis visus 8–15 metų vaikus neskautus, kurie visada norėjo žaisti indėnus, vakaroti prie laužo, susirasti naujų draugų, išsikepti vištą kuprinėje, išmokti penkis mazgus, įsirengti štabą ar tiesiog savaitę savarankiškai pagyventi palapinėje, bet niekad nedrįso prisijungti prie skautiško vieneto. Žengti pirmą žingsnį su draugais visada smagiau!

KADA? 2013 metų liepos 28 – rugpjūčio 3 dienomis ir rugpjūčio 4-10 dienomis
KUR? Šventosios upės pakrantė prie Ukmergės (Vilnius, Kaunas, Panevėžys – iki 80 km. atstumu)
KAS GALI DALYVAUTI? 8-15 metų vaikai, ne skautai
DAUGIAU INFORMACIJOS: Čia