Kas Naujo?

Skautų naujienos

2006-06-03

Kraštų seniūnų sueiga

Gegužės 26 – 27 dienomis, Nacionalinėje Lietuvos skautijos būstinėje, Kaune, įvyko pavasarinė Kraštų seniūnų sueiga.

Sueigoje dalyvavo:

Kauno krašto seniūnas Giedrius Vaitkūnas,
Klaipėdos krašto seniūnas Andrius Grigaliūnas,
Šiaulių krašto seniūnė Emilija Karoblytė,
Panevėžio krašto seniūnė Jūratė Gelžinienė,
Marijampolės krašto seniūnė Vilma Staugaitienė ir jos pavaduotoja Benita Mincevičiūtė,
Tauragės krašto seniūnė Birutė Laurinaitytė,
Utenos krašto seniūnas Linas Vaičys ir
Jūrų skautų konferencijos vadovas Justinas Janulevičius bei jo pavaduotojas Tomas Broga.

Susitikimo metu buvo diskutuota apie organizacijos plėtros galimybes kraštuose, pasidalinta mintimis dėl kasmet pildomų nario pažymėjimo formų paprastinimo, pristatytos www.scout.lt ir www.skautai.lt galimybės bei būsimi pasikeitimai, kraštų seniūnai buvo paraginti oficialioje organizacijos svetainėje viešinti informaciją apie kraštuose vykdomas veiklas bei atnaujinti krašto vadovų kontaktus, nes tai yra viena iš priemonių naujų narių pritraukimui. Taip pat šios sueigos metu su kraštų seniūnais buvo pasirašyti savanoriavimo susitarimai, kurie tapo kraštų seniūno būsimų pareigų ir atsakomybių gairėmis visai kadencijai(iki 2008 m.).Svarbu paminėti, jog pagal galiojančius Lietuvos skautijos kraštų ir kraštų seniūnų rėmimo nuostatus sueigoje dalyvavę kraštų seniūnai gavo kraštams priklausančią rėmimo sumą, kuri priklausomai nuo laiku sumokėto nario mokesčio, svyravo nuo 15 Lt iki 800 Lt(!).

LS VRS