Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-03-20

Mokymai mokymų vadovams I

Nauja mokymų vadovų karta jau pakeliui!

Kovo 1 - 3 dienomis vyko pirmoji mokymų mokymų vadovams dalis. Tris dienas būsimieji mokymų vadovai sėmėsi žinių iš pačių geriausiųjų - mokymus vedė s. Eglė Andrejevaite, br. Vytautas Rukštelė ir br. Povilas Kasperūnas. Visą savaitgalį dirbo, triūsė ir kelią mokymų vadovų link įpusėjo net 13 busimų mokymų skyriaus narių - tai:

s. Laura Varžinskienė

s. Milda Bacevičiūtė

br. Martynas Švedas

s. Rūta Burokaitė

s. Ieva Vaitkevičiūtė

br. Donatas Barsys

s. Eglė Mikeliūnaitė

s. Eglė Paulauskaitė

s. Eglė Šidlauskaitė

s. Julija Bytautaitė

br. Andrius Mika

br. Tomas Čebatorius

br. Algirdas Strioga

 

Smalsu, kaip mokosi mokymų vadovai? Gali užmesti akį į mokymų savaitgalį čia:

LS Mokymų skyrius