Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-03-15

Jūrų skautų žygis Kauno mariomis

Ar kada nors ėjote Kauno mariomis? Mes ėjome!

Kovo 2 diena. Kauno jachtklubas. 17 jūrų skautų. Ir visų galvoje viena mintis: ar ledas pakankamai storas?

Bet nebūtume skautai, jei nerizikuotume, todėl, pasikliaudami organizatorių pasiruošimu, leidomės į žygį.Ar bandėte kada eiti Kauno mariomis pavasarį? Pasakiškai gražūs vaizdai, kaip ir neišdžiūstančios kojos, yra to dalis. Tas jausmas, kai eini, o po tavo kojomis skyla ledas ir vanduo užlieja batus... O pats sau kartoji, kad tai tik viršutinis sluoksnis ir nėra, ko bijoti. Ir vis tiek, tas jaudulys neišnyksta. Nors iš tiesų daug pavojingesnės yra eketės, kurių nesimato. Kitą kartą pastatai koją ir tik tada supranti, kad esi tik per žingsnį nuo eketės.


O kai ilgai eini, atsiranda noras paįvairinti patį ėjimą. Galima pasigaminti roges....


Pakankinti brolius...


Arba atlikti  bandymą


Prieš tai                  

 
 
Po toAr žinai, kaip jaučiasi žmonės nuėję 30 kilometrų ledu, o paskui dar įlipę į kalną? Mes žinome!


 
Dabar laukiame šiltesnio oro, kad galėtume pakartoti maršrutą. Šį kartą nebe pėsčiomis :)