Kas Naujo?

Skautų naujienos

2006-05-30

Pamario Tunto Mini Stovykla - Pukuotuko Keliones

Gegužės 13d., 9 valandą ryto, beveik visi Pamario tunto kandidatai į vyšnias rinkosi prie Marijos Taikos Karalienės bažnyčios, kur mūsų laukė kelionė į mini stovyklėlę Judrėnuose. Visi buvo puikios nuotaikos…

Tik atvykę į stovyklą surengėmė rikiuotę. Po rikiuotės įsirengėme stovyklą: statėme palapines, o sesės bei kiti prijaučiantys virė mums makaronus. Prieš valgį sužaidėme susipažinimo žaidimą, o kai susipažinome ėjome žaisti futbolą…
Kai sočiai pavalgėme, broliai vyšnios surengė mums įdomią skautoramą. Visiems sekėsi skirtingai. Į skautoramą įėjo: medicina, mazgai, “taiklumas”, rikiuotės komandos, laužo užkūrimas su vienu degtuku, aklas ėjimas.

Vakare skiltys rengėsi laužo pasirodymus, vaidinimus susijusius su žodžiu “uodas”… Laužą pradėjo vesti brolis Justas bei sesės Ieva ir Laima, o vėliau ir kiti įsijungė. Po laužo programos visi susėdome valgyti skanių dešrelių, o dar šiek tiek vėliau broils Andrius parnešė šilto pienelio…Pasisotinę nuėjome miegoti, bet staiga apie 1 valanda nakties mumis visus pakėle broliai vyšnios ir skubino ruoštis naktiniam orientaciniam… Visai nesunku buvo rinkti atšvaitus nuo medžių…
Po orientacinio brolis Donatas pradėjo pasakoti “baisias” istorijas apie apleistą daržinę, kuri buvo vos už kilometro nuo stovyklavietės. Tad nutarėme įsitikinti ir nueiti ten. Jokiu vaiduoklių ten nematėme, bet užtat kiek šikšnosparnių ten buvo ir šiaip kraupi vietelė, dar ypač naktį.

Kitą rytą laukė mūsų įdomi mankšta, o po jos gerasis darbelis… Tad pavalgę pusryčius kibome į darbą. Reikėjo sutvarkyti keliuką, supilti atgal žemes iš kelkraštės. Po gerojo darbelio buvo uždarymo rikiuotė per, kurią sužinojome skautoramos rezultatus. Kaip visada laimėjo 1. komanda. Apdovanojimai buvo labai skanūs – sausainių dežė.Susitvarkėme ir grįžome į Klaipėdą su geromis nuotaikomis ir maloniais įspudžiais…