Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-03-11

Sveikiname su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena!

Dalinkim džiaugsmą, brolybės jausmą, Teišsiskleidžia draugystės žiedai, Dar mūsų dainos neišdainuotos, Dar mūsų laukia gerieji darbai!

Sesės ir broliai,

Šiandien švenčiame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Tai diena, kuomet prieš 23 metus pareiškėme visam pasauliui, kad norime būti laisvi ir savarankiškai kurti Lietuvos valstybę.

Iš tiesų, Lietuvos valstybė prasideda kiekvieno mūsų namuose, kiekvienoje skautų skiltyje, draugovėje, tunte. Būtent čia mes mokomės būti laisvi ir nepriklausomi, spręsti savo reikalus patys, rūpintis vieni kitais bei savo poelgiais kurti gražesnę Lietuvą. Taigi, kiekvienas nesavanaudiškas poelgis, tiesus ir šiltas žodis, ištiesta kitam pagalbos ranka, – yra valstybinės svarbos darbai! Tai yra pačios svarbiausios mūsų priemonės tarnauti savo Tėvynei.

Nepamirškime to ir puoškime Lietuvą skautiška draugyste bei geraisiais darbais!

Sveikinu visus su Kovo 11-ąja!

Budėkime!

Sktn.gilv.sk.v. Tomas Rakovas

Vyriausiasis skautininkas