Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-03-09

Artėja vyr. skautininko rinkimai. Skelbiame debatus!

Tam, kad sprendimą priimti būtų lengviau, skelbiame virtualius kandidatų debatus!

 

Šis kovas Lietuvos skautijoje - beveik istorinis. Artėjančio suvažiavimo metu rinksime vyriausiąjį skautininką, žmogų, kuris ateinančius dvejus metus vadovaus Lietuvos skautijai. Būtent šiais metais, šiai pozicijai užimti, turime du stiprius kandidatus - dabartinį vyr. skautininką brolį Tomą Rakovą ir projekto "Dievui. Tėvynei. Artimui" vadovę sesę Ievą Žilinskienę.

Abu kandidatai lygiomis teisėmis verti perimti organizacijos vairą, bet rinksime juos mes. Kadangi po suvažiavimo vienas kandidatų dvejus metus rūpinsis skautijos vidine gerove ir atstovavimu, rinktis reikia rimtai ir atsakingai. Tam, kad sprendimą priimti būtų lengviau, skelbiame virtualius kandidatų debatus!

Debatų taisyklės: kviečiame užduoti broliui Tomui ir sesei Ievai klausimus. Juos galite rašyti komentaruose, skautijos facebook paskyroje ar tiesiog siųsti komunikacijos skyriui el. paštu press@skautai.lt. Trečiadienį (03.13) klausimai bus surinkti ir perduoti kandidatams, o ketvirtadienį skautatinklyje jau galėsite rasti jų atsakymus. Klausimus galite adresuoti abiems kandidatams arba kiekvienam atskirai.

Būkime aktyvūs, nes kasgi kitas nuspręs, jei ne mes patys?

Komunikacijos skyriaus informacija