2013-03-06

Skirgailos draugovės 10-tasis gimtadienis

Šventėm pačiame linksmiausiame skautų būryje!

Kodėl gi nepasidžiaugus visiems kartu Žiežmarių Skirgailos draugovės savaitgalį atšvęstu 10-tuoju gimtadieniu?

Nors draugovės tikrasis gimtadienis bus kovo 9d. skirgailiečiai tą dieną nusprendė paminėti kiek anksčiau.
Į šį nuostabu jubiliejų sugužėjo daug skautukų net iš Kauno Žemynos bei Stakliškių Vlado Jazukevičiaus draugovių.
Skautai puse dienos vaikščiojo po Žiežmarius ieškodami užuominų ir vykdydami užduotis. Vėliau, atgavę jėgas, patyrę skautai išžygiavo i mišką. Sulaukus grįžusių vyšnių vyko iškilminga rikiuotė bei pabuvimas visiems drauge.
Rytą skautai pasitiko su malda mišiose, po mišiu ir rikiuotes skautai išskubėjo namo.

LABAI DĖKOJAM DALYVAVUSIEMS SKAUTAMS!

Spanguoliu skiltis. :)