Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-02-28

Makaronai, ginklai ir kostiumas?

Makaronai, ginklai, kostiumas ir Italija - ar žinai apie ką mes?

Ar kada nors jautei karštą Italijos saulę? Ar pro tavo ausis švilpė kulkos ir aidėjo klyksmai? Ar kada kabinai makaronus iš kruvinos lėkštės? Jei taip, ateik ir mesk mums iššūkį, jei ne - eikš ir junkis į mūsų šeimą! Juk draugus laikyk arti, o priešus dar arčiau.

Susitinkame ten, kur renkasi geriausi iš geriausių, kur linksmybės niekada nesibaigia - A. Smetonos 8 / 1, pogrindyje dar vadinamu Skautų Centru. Renkamės kovo 8 d., penktadienį, 18 valandą, kuomet pradeda virti mūsų tamsusis gyvenimas..

Nepamiršk, jog šeima visada alkana, tad atsinešk skanumynų sau ir draugui, kad pats netaptum desertu. O kad tave tikrai atpažintume, mesk iššūkį sau ir apsirenk lyg būtum vienas iš mūsų!

Iki susitikimo ir nepamiršk ginklų, broli ir sese!