Kas Naujo?

Skautų naujienos

2006-05-22

LS nariai Gruzijoje

2006 m. gegužės 10-15 dienomis du Lietuvos skautijos nariai Loreta Senkutė ir Liudas Gikaras dalyvavo Gruzijos skautų organizacijos rengtame seminare „Youth Policy for future Georgia“. Be LS narių į Gruzijos korortą Batumį buvo susirinkę atstovai iš Estijos, Vengrijos, Prancūzijos, Vokietijos, Azerbaidžano ir aišku patys renginio organizatoriai – Adžarijos regione gyvenantys Gruzijos skautai. Pagrindinis seminaro tikslas – padėti Gruzijai žengti pirmuosius žingsnius vystant savo jaunimo politiką, sukurti rezoliuciją, kuri būtų pagrindas tolimesnei veiklai. Kadangi Gruzija siekia sau pritaikyti Lietuvoje veikiančią jaunimo politikos sistemą, tai lietuviams darbo tikrai pakako, juk reikia padėti ir paaiškinti visas subtilybes. Seminaro metu darbas aktyviai virė keturiose grupelėse, kurių dviem vadovavo Liudas ir Loreta. Hip valio Liudui, kuris negailėdamas savo miego pabaigė ir sutvarkė galutinį rezoliucijos variantą, vėliau patvirtintą ir pasirašytą visų dalyvių. Be sunkių darbų teko patirti ir tai, kuo iki šių dienų gyvena Gruzija. Bildesys naktiniu traukiniu Tbilisis – Batumis, kuriame gausu visokio plauko atstovų ir neįtikėtinai dosnių vietinių vis siūlančių savo tradicinį maistą chačiapuri. Ekskursijos, kurių metu visa grupė suspėjo pasigrožėti Batumio botanikos sodu, Juodąja jūra, Tbilisio įžymybėmis. Nepaisant to, kad į renginį kviesti vyriausybės atstovai jame taip ir nepasirodė, tačiau šis seminaras sudomino ne tik regioninę, bet ir nacionalinę televizijas. Interviu metu Liudas ir Loreta pasidalino savo nuomone apie renginį, pasidžiaugė, kad jaunimo problemos jaudina organizacijas ir palinkėjo sėkmės tolesniame kelyje. LS URS

2006 m. gegužės 10-15 dienomis du Lietuvos skautijos nariai Loreta Senkutė ir Liudas Gikaras dalyvavo Gruzijos skautų organizacijos rengtame seminare „Youth Policy for future Georgia“.
Be LS narių į Gruzijos korortą Batumį buvo susirinkę atstovai iš Estijos, Vengrijos, Prancūzijos, Vokietijos, Azerbaidžano ir aišku patys renginio organizatoriai – Adžarijos regione gyvenantys Gruzijos skautai.


Pagrindinis seminaro tikslas – padėti Gruzijai žengti pirmuosius žingsnius vystant savo jaunimo politiką, sukurti rezoliuciją, kuri būtų pagrindas tolimesnei veiklai.

Kadangi Gruzija siekia sau pritaikyti Lietuvoje veikiančią jaunimo politikos sistemą, tai lietuviams darbo tikrai pakako, juk reikia padėti ir paaiškinti visas subtilybes.
Seminaro metu darbas aktyviai virė keturiose grupelėse, kurių dviem vadovavo Liudas ir Loreta.

Hip valio Liudui, kuris negailėdamas savo miego pabaigė ir sutvarkė galutinį rezoliucijos variantą, vėliau patvirtintą ir pasirašytą visų dalyvių.

Be sunkių darbų teko patirti ir tai, kuo iki šių dienų gyvena Gruzija. Bildesys naktiniu traukiniu Tbilisis – Batumis, kuriame gausu visokio plauko atstovų ir neįtikėtinai dosnių vietinių vis siūlančių savo tradicinį maistą chačiapuri. Ekskursijos, kurių metu visa grupė suspėjo pasigrožėti Batumio botanikos sodu, Juodąja jūra, Tbilisio įžymybėmis.

Nepaisant to, kad į renginį kviesti vyriausybės atstovai jame taip ir nepasirodė, tačiau šis seminaras sudomino ne tik regioninę, bet ir nacionalinę televizijas. Interviu metu Liudas ir Loreta pasidalino savo nuomone apie renginį, pasidžiaugė, kad jaunimo problemos jaudina organizacijas ir palinkėjo sėkmės tolesniame kelyje.LS URS