Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-02-22

Eketė X arba Kas yra vyčiavimas

Daug metų metelių tiek patį mažiausią skautuką, tiek patį didžiausią skautą kankina klausimas, o kas gi yra vyčiavimas? Puiki proga sužinoti!

 

Šimtas vyčių susirinko,

Net žalia girelė linko,

Pakalbėję, pasitarę,

Jie klipuką greit padarė!
 

 

 

 

Sveiki brolyčiai ir sesutės,

Ši diena, mūsų skautų pradininko Roberto Baden-Powellio gimtadienis, tikriausi pati geriausia diena sužinoti, kasgi patiems skautams vyčiams yra vyčiavimas, tai ne koks apibrėžimas iš knygutės išmoktas kaip "Tėve mūsų", tai pačių skautų vyčių supratimas, kas jiems yra vyčiavimas, nors tai ir klipukas-filmukas, o gal ir galima pavadinti trupametražiu filmu, tačiau čia niekas nesurežisuota, nieks nesuvaidinta, viskas iš tyros širdies gelmių. Smagaus žiūrėjimo Jums linki ir taip pat su Žmogaus iš didžiosios raidės, B.P., gimtadieniu svekina

skautų vyčių Stasio Jameikio draugovė
Broliai, Sesės - Budėkit!