Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-02-19

BP gimtadienį švęskim kartu!

Sveikas skaute! Ar girdėjai, Kad tuojau atšvis mūsų skautų įkūrėjo B.P. gimtadienis? Tad vasario 24 Čiupki roges į rankas- Jos ne vienvietės kol ant jų Neužsiropštė kažkas. Užsidėki šiltą paltą, kad nebūtų tau per šalta- Tauro kalnas lauks tavęs Su draugu ir arbata.

Eeei, broliai ir sesės!

Jau visai čia pat, vasario 22d., švenčiamas B.P. gimtadienis, tad Jorės vyr. skaučių būrelio sesės kviečia visus vilniečius ir Vilniuje viešinčius skautus jį linksmai atšvęsti jau šį sekmadienį, vasario 24d.

Tinkamės 12:30 VSC, visaip vėluojantys 13:00 atkeliauja ant Tauro kalno.

Turėsime rikiuotę, ir žaidimų ir smagių nusileidimų nuo kalniukų.

NEPAMIRŠK: apsirengt šiltai, arbatos, čiuožinėjimo įrangos bei užsidėti šypsenos.

Ketiname švęsti iki maždaug  16:30.

Kontaktinis asmuo visokiais klausimais: Emilija Pakalnytė ( juokiuos@gmail.com ; 862576386 )

Iki susitikimo sekmadienį !!!!!!
Jorės vyr. skaučių būrelis