Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-02-18

Ieškomi šauniausi savanoriai Jubiliejinei Stovyklai!

Mokslo ir technologijų balionas ieško savanorių nebijančių eksperimentuoti!

Nustok svajoti apie savanorystę, padaryk tai!

Net neabejoju, kad jau girdėjai apie šauniausią šių metų renginį – Jubiliejinę stovyklą. O ar girdėjai, kad joje veiks neįtikėtinai išradingas ir sumanus mokslo ir technologijų Balionas?!

Šiandien Tave kviečiame prisidėti prie jo įgyvendinimo! Skautai akademikai ieško 15 savanorių, mėgstančių iššūkius ir mokslą.

Kuo Tavo laikas, praleistas mokslo ir technologijų kampelyje bus kitoks? Čia kasdien galėsi nustebti ir atrasti paprastus, bet gražius ir įdomius dalykus – slaptų kalbų ir kodų, psichologijos, medicinos subtilybes, o ką jau kalbėti apie fizikų ir chemikų, kurių sulauksime svečiuose, eksperimentus!

Galbūt jautiesi truputį nedrąsiai, nes manai, kad niekuo negalėtum padėti? Klysti! Mes susipažinsime ir eksperimentuosim dar prieš stovyklą.

Viskas, ką turi padaryti:

  • Pasitikrinti, ar jau sulaukei 18-ojo gimtadienio;
  • užsiregistruoti į Jubiliejinę stovyklą kaip savanoris ir pastabose nurodyti, kad nori savanoriauti akademikų globojamame mokslo ir technologijų Balione;
  • pranešti apie šį savo sprendimą adresu virgutia[eta]gmail.com (jeigu kiltų klausimų, kreipkis ten pat).

Tai yra Tavo galimybė sukurti patį gražiausią prisiminimą apie stovyklą, kurioje buvai naudingas, bet nė minutės nenuobodžiavai!

 

Ad meliorem!