2013-02-18

Mokymai mokymų vadovams (registracija baigiasi vasario 25 d.)

Neeiliniai mokymai būsimiems ar esamiems mokymų vedovams kovo 1-3 dienomis Lietuvos liaudies ir buities muziejuje Rumšiškėse. Verta pasmalsauti!

DĖMESIO!

Paskutinė registracijos savaitė į mokymus mokymų vadovams!

Tavęs labai laukia...

?!?   KODĖL  ?!?

Nes mokytis mokyti niekada ne per vėlu, ne per anksti, ne per šviesu ar tamsu, ne per drovu, ne per baisu, ne per sunku ar lengva, ne per rimta ar nuobodu, bet tikrai netikėta, naudinga ir linksma! WE WANT DISCO!

Vedėjai: Eglė Andrejevaitė, Povilas Kasperūnas, Vytautas Rukštelė

Dalyviai: penkiolika 16-29 metų amžiaus Lietuvos Skautijos narių, turinčių noro ir galimybių dalyvauti abiejuose mokymų savaitgaliuose

Datos: 2013 kovo 1-3 ir lapkričio 15-17 dienomis

Vieta: Rumšiškės

Kaina: 60lt (I dalis) + 50lt (II dalis). Mokant vienu metu už abu savaitgalius – 99lt. Esant sunkumui susimokėti, galimos išlygos. Kreiptis žemiau nurodytu kontaktu.

Registracija: norintys dalyvauti mokymuose registruojasi iki š.m. vasario 25 d. siųsdami šią informaciją apie save:

• Vardą, pavardę
  • Amžių
  • Vienetą, kuriam priklauso
  • El. paštą ir telefono numerį
  • Motyvaciją - kodėl nori dalyvauti? (formatas bei apimtis neribojami – originalumas jėga!)

Laiškus (jei rašytiniai, pageidautina Word formatu) siųsti el. paštu mokymai@skautai.lt

Laukiam nesulaukiam!

Mokymų skyrius