Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-02-15

Fotografijų paroda apie skautus

Marijampolės žinios: paroda visuomenei apie sausumos ir jūrų skautus

Norisi paparastai ir nuoširdžiai dalintis gerais dalykais. Šį kartą – iš Marijampolės!

Štai prieš pora savaičių Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta Marijampolės krašto sausumos ir jūrų skautų fotografijų paroda. Pagrindinė parodos sumanytoja ir organizatorė jūrų skautų vadovė sesė Filomena Galavočienė teigė, kad tai būdas visuomenę supažindinti su skautų veikla, su tuo, kuo užsiima ir domisi vaikai. „Skautai geruosius darbus daro tyliai“ – taip sesė pasakojo apie skautus Marijampolės televizijos žurnalistei.

 

Vaizdų pamatyti, garsų išgirsti ir parodoj apsilankyti galite pažiūrėję reportažą (02 06, 7:21min.)

http://www.marijampolestv.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=62:inios&catid=36:laidos&Itemid=2

Nuoširdus ir didelis AČIŪ už tai, kad taip stipriai pristatyta skautybės idėja!

s.Birutė