Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-01-30

Protų kovos!

Apie tai, ką Panevėžio krašto skautai veikė sausio 25d.

„Protauk ir auk“ štai tokiu šūkiu sausio 25d. Panevėžio kr. mPST pasitiko visus susirinkusius ir išsirikiavusius „Protmūšio“ atidarymo rikiuotėje. Iškilmingai išsirikiavę, atidarę renginį ir pasveikinę s. Liną bei s. Jūratę jų gimimo dienos proga, visi sugūžėjome į kovos „laukus“.

Užsigrūdinę, protingi, smalsūs ir drąsūs skautai stojo į kovą ne tik su siaučiančiu gripu, bet ir bandė išsiaiškinti, kurio tunto komanda visgi gudriausia. Komandas sudarė visų amžiaus grupių skautai (6 skautai) + vadovas, kuris nepabijojo stoti į kovą ir patikrinti savo žinių bagažo.Varžėsi po  4 komandas iš kiekvieno tunto. Deja, ne visi Aukštaitijos tunto skautai dėl prasidėjusios epidemijos galėjo atvykti. Sulaukėme beveik visų skautų iš Panevėžio krašto!

Kelias valandas trukusi, trijų etapų kova baigėsi

ir........ (būgnai) garbingąją 1-ąją vietą iškovojo NEVĖŽIO TUNTO komanda!

Savo žinių pagalba 2-ąją vietą „Protmūšyje“ užėmė SKAISTAKALNIO TUNTO skautų komanda,

o 3-ąją - AUKŠTAITIJOS TUNTAS!

SVEIKINAME :)

 

Labai DIDELIS AČIŪ visiems skautams, vadovams, svečiams iš kitų kraštų bei visiems, prisidėjusiems prie pirmojo, tokio pobūdžio renginio mūsų krašte, organizavimo. Ačiū naujų draugovių skautams, kad sutikote ir nepabijojoje sudalyvauti :)

AČIŪ!

O kaip jūs, mieli skautai, ar neužmigot saldžiu žiemos miegeliu? Štai keletas  klausimų iš protų kovos:

1. Koks tai spektaklis, kuriais metais jis pastatytas ir kieno rolę jame atlieka B.P.? 

2. Iš kur kilęs br. Petras Jurgėla Jurgelevičius? 

3.Kas ir kuriais metais parašė pirmąjį lietuvišką skautišką pradžiamokslį?

4.Kuriose šalyse yra šios skautiškos organizacijos?

 

5.Ką R.B-P nupiešė šiame piešinyje?

6.Kuo LS svarbi ši 1997-07-25 data?

7.Kas pavaizduota šioje nuotraukoje?

 

Organizatoriai