Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-01-25

Sudalyvauk TDOTI/TDOTA Švėkšnoje vasario 15-17

Sudalyvauk puikiame renginyje Švėkšnoje kartu su skautais iš Danijos!

TDOTA/TDOTI

"Thinking Day On The Air / Thinking Day On The Internet"

Kas? atvykstančių vadovų iš Danijos organizuojamas renginys skautams, skirtas išbandyti radijo ir interneto galimybes bendraujant su skautais iš kitų šalių, tema - Susimąstymo diena, paprastai pasaulio skautų švenčiama vasario 22 dieną.

Kada? vasario 15-17

Kur? Švėkšnos pradinė mokykla

Kiek? Savaitgalio kaina 20 Lt (neįskaičiuotos kelionės išlaidos)

Kam? Kviečiami dalyvauti skautai kartu su vadovais

Kiekvienas skautas gali susirasti draugų, dalintis partitimi ir patirti puikius tarpkultūrinius nuotykius!

Šįkart tą padaryti gali dalyvaudamas TDOTA/TDOTI - renginyje, kurį labai mėgsta skautai ir skautės iš kitų šalių. Būk pirmasis Lietuvoje, dalyvaujantis tokiame renginyje! Taip pat išmoksite, kas būdinga bendraujant internetu/radijo ryšiu, kas yra Q kodai ir kaip jais naudotis. Puiki galimybė pabendrauti su skautais internetu, taip pat naudojant VHF/HF/FM radio bangas! Užsiėmimus ves Lietuvos radijo mėgėjų nariai bei Henrik ir Thomas iš Danijos!

Susidomėjus ir norint dalyvauti kreiptis į Švėkšnos skautų vadovę sesę Vilmą Adomavičienę, adomvilma@gmail.com

Dėmesio: taip pat labai ieškomi vyresni skautai, galintys sudalyvauti renginyje kaip vadovai ir pagelbėti vertėjaujant lietuvių-anglų kalbomis!

 

 

Užsienio ryšių skyriaus informacija