2013-01-18

Karštos registracijos naujienos 2013-01-18

Registracijos draugovė siunčia linkėjimus!

Jubiliejinės stovyklos „Gėrio pėdomis“ marškinėlius laimėjo pirmieji trys užsiregistravę ir susimokėję:

-          Gabrielė Motiejauskaitė, Lietuvos skautija

-          Rūta Jurkšaitė, Lietuvos skautija

-          Vilius Rundra Dundzila, Čikagos jūrų skautų vadovas

*Su jumis bus susisiekta asmeniškai dėl laimėto prizo!

Visi, kurie dar neužsiregistravo, turi suskubti, nes:

-          Kas 100-asis. užsiregistravęs gaus unikalų Jubiliejinės stovyklos tušinuką!

-          1000-asis. užsiregistravęs gaus 50 lt. nuolaidą nuo stovyklos kelialapio kainos!

-          2000-asis. užsiregistravęs gaus 100 lt. nuolaidą nuo stovyklos kelialapio kainos!

-          3000-asis. užsiregistravęs į Jubiliejinę stovyklą vyks nemokamai!

Sekite registratūros komandos naujienas, nes registratūra gali pateikti netikėtų naujienų, pasidalinti dovanomis.

Taigi, kas bus 100-asis. užsiregistravęs į Jubiliejinę stovyklą? Šiai akimirkai turime 53 užsiregistravusius dalyvius.

Jeigu turite klausimų dėl registracijos, drąsiai kreipkitės: registracija@js2013.lt arba 8620 33951 - į sms‘us neatsakinėju ir gerbkime vieni kitų nakties poilsio laiką.

Daugiau apie registraciją į Jubiliejinę stovyklą čia: http://www.skautai.lt/index/article/id/1371

Sesė Ieva,

Registracijos draugovė