Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-01-01

Nepamiršk padėkoti...

Visą šventinį laikotarpį, iki pat sausio 6 d., kviečiame visus, visus dėkoti.

Gruodis turėtų būti ramaus laukimo mėnuo, bet visada stebina neįtikėtinu skubėjimu. Vos spėji atsikvėpti, o štai - iki Kalėdų liko tik dešimt dienų... 

Tradiciškai baigiantis metų ratui, norisi grąžinti visas skolas, atsiprašyti, pasidžiaugti, o svarbiausia visiems, kurie svarbūs pasakyti ačiū

Taigi, kartojame patį svarbiausią mėnesio iššūkį ir visą šventinį laikotarpį, iki pat sausio 6 d., kviečiame visus, visus dėkoti: vadovui, kuris šiais metais buvo kantrus ir įkvėpė, skautui vyčiui, kuris naktį nežinia iš kur atsirado ir padėjo pasiklydusiam rasti kelią į pastovyklę, skautui, kuris stovykloje gyveno šalia ir kasdien dalinosi sausainiais, pricui, kuris išmokė naują mazgą... Visiems, visiems!

Visi, kurie įkels "ačiū" naujieną, kaip ir pernai gaus "ačiū" ženkliuką, nes skautatinklis irgi nori dėkoti tiems, kurie juo rūpinasi ir "pamaitina" žinutėmis.

O aš sakau didelį ačiū visiems, kurie šiais metais rūpinosi, kad skautai turėtų savo elektroninę erdvę: Jorei, kuri nepailso dalinti patarimų ir kiekvieną pirmadienį dalinosi įžvalgomis, Lukui Kornelijui, kad buvo aktyvus ir tapo administratoriumi, Donatui, kuris visada padeda spręsti techninius nesklandumus ir visiems, visiems, kurie rašo, skaito, deda nuotraukas ir rūpinasi. Ačiū, kad puoselėjate mūsų visų elektroninius namus!

Laima,

Komunikacijos skyrius