Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-12-05

AČIŪ, savanoriai!

Gruodžio 5-ąją visas pasaulis švenčia savanorystės dieną.

Gruodžio 5-ąją visas pasaulis švenčia savanorystės dieną. Sveikiname šia gražia proga ir sakome nuoširdų AČIŪ!

Visiems stovyklų, žygių, sueigų organizatoriams, mamoms, tėčiams ar žmonėms visai nesusijusiems su skautais, atvažiuojantiems savaitei į mišką kapoti malkų bei padėti virtuvėje, LS Tarybos nariams tvirtai laikantiems organizacijos kryptį, Jubiliejinės stovyklos organizatoriams, besistengiantiems, kad net 2000 skautų iš visos Lietuvos dalyvautų įsimintiniausiame penkmečio renginyje, bet labiausiai visiems, visiems vadovams, gyvenantiems didmiesčiuose ir mažuose miesteliuose, kurie kasdien dirba, augindami geresnius žmones!

AČIŪ už visą jūsų laiką, pastangas, nemiegotas naktis, entuziazmą ir didelį norą padaryti pasaulį gražesniu!

LS Pirmija