2012-12-03

Mokymai jaunimo darbuotojams Strasbūre

Ilgalaikiai mokymai įvairių jaunimo amžiaus grupių vadovams už lygias socialines galimybes (Long-Term Training Course for youth Workers (LTTC)).

Kas?

Kur? Kada?

1. Paruošiamoji dalis (vasaris – kovas, 2013)

Šio kurso metu bus atliekamos užduotys skirtos pasiruošti tolimesniems mokymams.

1. Pirmasis seminaras (kovo 12 -21 d., 2013, Strasbūras)

Šis seminaras – svarbiausia kurso dalis, leidžianti mokymų dalyviams tobulinti savo įgūdžius svarbiausiose šios mokymų programos srityse ir vystyti savo projektus, analizuojant ir plėtojant savo idėjas.

1. Projektų vykdymas ir tolimesnis mokymasis (balandis, 2013 – rugsėjis, 2014)

Šios mokymų programos dalies metu dalyviai, padedami visuomenės ir valstybės institucijų, realizuos vietinio jaunimo vadovaujamus projektus.

1. Antrasis seminaras (rugsėjis, 2014 – data bus patikslinta)

Šio seminaro metu dalyviai įvertins savo mokymasį ir jų įgyvendintų projektų įtaką į juos įsitraukusiam jaunimui. Seminaro metu taip pat vyks mokymai skirti tobulinti išskirtinius dalyvių gebėjimus.

Kam skirti mokymai?

Jaunimui ar žmonėms tiesiogiai dirbantiems su jaunimu neformalaus ugdymo organizacijose;

18 – 35 metų (galimos išimtys);

Mokymų dalyviai turi gebėti dirbti anglų arba prancūzų kalbomis;

Kiek tai kainuos?

Maitinimas ir apgyvendinimas seminarų metu yra pilnai finansuojamas Europos Tarybos.

Kelionės išlaidos bus pilnai kompensuojamos vadovaujantis Europos Tarybos taisyklėmis.

Dalyvio mokestis 60€

Registracija?

Registracija vyksta iki gruodžio 20 d. Registruojantis reikia pateikti jaunimo organizacijos, kurioje yra/bus veikiama rekomendacinį laišką bei projekto/idėjos, kuris bus vykdomas kaip šių mokymų praktika aprašą. Organizacija, siunčianti daugiau nei vieną dalyvį privalo išreitinguoti norinčius dalyvauti todėl nornčiųjų dalyvauti kaip LS nariams, prašome siųsti motyvacinius laiškus el. paštu mokymai@skautai.lt iki gruodžio 15d.
Patekusiųjų į LTTC sąrašas bus paviešintas 2013m. sausio mėnesio viduryje.

Daugiau informacijos:

LS Mokymų skyriaus informacija