Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-11-27

Dėmesio, elfų paštui labai trūksta atvirukų!

Šiais metais vėl atidarome elfų pašto dirbtuvėles ir kviečiame prisiminti visus seses bei brolius, nuo jauniausio vilko iki vyriausio vadovo, ir pasirūpinti, kad per Kalėdas jie pašto dėžutėje rastų tikrą sveikinimą.

Pirmuoju sniegu jau spėjome pasidžiaugti ir nors pro baltas dėmes dar geltonuoja rudens lapai, tyliai pradedame laukti Kalėdų. Laukimas yra labai maloni ir svarbi kiekvienos šventės dalis, o Kalėdų laukimas - visada ypatingas.

Kad laukimas būtų toks pat stebuklingas ir prasmingas, kaip pati šventė jau dabar pradėkim rūpintis ir galvoti apie visus, kurie mums svarbūs. Taigi, šiais metais vėl atidarome elfų pašto dirbtuvėles ir kviečiame prisiminti visus seses bei brolius, nuo jauniausio vilko iki vyriausio vadovo, ir pasirūpinti, kad per Kalėdas jie pašto dėžutėje rastų tikrą sveikinimą.

Kaip tai padaryti?

1. Su skiltimi, draugove ar tuntu kurkite kalėdinius sveikinimus. Galite pasidaryti specialią sueigą (nes drauge visada smagiau) arba piešti namie. Į pagalbą galima pasitelkti visas įmanomas priemones - pieštukus, popierių, tušinukus, akvarelę, siūlus degtukus - ką tik norite. Svarbu, kad rezultatas tilptų į A5 formatą.

2. Ant nupiešto atviruko nepamirškite užrašyti sveikinimo! O apačioje pridėkite savo vardą ir vienetą (Pvz.: Linkiu baltų Kalėdų. vyr. skautė Beatričė iš Vilniaus kr. Jorės vyresniųjų skaučių būrelio).

3. Sudėkite visus skilties, draugovės ar tunto sveikinimus į vieną voką ir siųskite juos į Lietuvos skautijos nacionalinę būstinę adresu Trakų g. 18, Kaunas. Sveikinimus siųsti kviečiame iki gruodžio 9 d. Po šios datos elfų komanda pradės rūpintis sveikinimų rūšiavimu, pakavimu ir siuntimu, kad kiekvieno jūsų sveikinimas pasiektų seses ir brolius kituose kraštuose dar iki Kalėdų!

Į visus iškilusius klausimus mielai atsakys vyr. elfė sesė Aistė el.p, info@skautai.lt

P.S. Girdėjome, kad Marijampolės krašto vyresniosios skautės gana aktyviai ruošiasi Kalėdoms ir jau turi 222 atvirukus:

Pasistenkite neatsilikti ir jūs!

Kalėdinė elfų komanda