Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-11-19

Ei, vadove! Dirbk Tauteke!

Ei, vadove! Dirbk Tauteke!

Mielas broli, miela sese, ar jau žinai, ką veiksi Tautinėje stovykloje?

Galbūt jau girdėjai, o jei ne, tai skelbiam, kad Tautinėje stovykloje veiks patyrusių skautų „kaimas“ – tai erdvė, kurioje programa bus orientuota tik patyrusių skautų amžiaus jaunimui. Ką mes ten veiksim? Paslaptis, galim išduoti tik tiek, kad programa neapsiribos dienos programa, ir bus vykdoma įvairiausiais formatais – kitaip sakant, vienaip ar kitaip pasieks, tikėkimės, visus patyrusius skautus, esančius stovykloje.

Jeigu ieškai sau veiklos Tauteke ir nebijai iššūkių, junkis! Nesvarbu, iš kokios organizacijos, ar iš kokio miesto esi, svarbu, kad jau būtum vadovas ir turėtum daug energijos, o veiklų spektras kuo įvairiausias! Laukiame atsiliepimų į ši kvietimą el. paštu pilnos.saujos.laimes@gmail.com iki kuo greičiau. Daugiau informacijos – atsiliepusiems :)

Linkėjimus siunčia  Bitelė, Urtė, Kamilė, Beta, Raminta, Rūkštė, Martynas, Algis, Marius ir Dūlė