Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-11-15

S. Jameikio skautų vyčių draugovės skautiškas konkursas

Jubiliejinėje stovykloje „Gėrio pėdomis 2013“ gali suskambėti ir TAVO vardas!

Mieli broliai ir sesės,

Jei nors kiek jaučiate, jog  turite skautiškos patirties (nepaisant jūsų kaklaraiščio spalvos), svajojate įgyvendinti didžiausią gyvenime skautišką projektą ir norite stovyklauti Jubiliejinėje stovykloje „Gėrio pėdomis 2013“ nemokamai  – šis pranešimas JUMS ir TIK JUMS!

Jubiliejinė stovykla – tai metas, kuomet gimsta didingiausi skautiškos pionierijos statiniai. Tūkstančiai skautų žengdami pro didingus vartus ar apžiūrinėdami  įmantriausius bokštus klausinėja - „Kas tie šaunuoliai, kurie taip sugalvojo?...“ . Jubiliejinėje stovykloje „Gėrio pėdomis 2013“ gali suskambėti ir TAVO vardas! Kaip tai pasiekti? Dėmesio…

S. Jameikio skautų vyčių draugovė skelbia konkursą didžiausios Jubiliejinės stovyklos – Šiaurės rytų -  pastovyklės vartų projektui! Konkurse teisę dalyvauti turi VISI skautai, kurie turi viziją kaip turėtų atrodyti patys šauniausi Skautų stovyklos vartai ir žinių kaip tokią idėją įgyvendinti praktiškai. Konkursas vyks dviem etapais:

1 etapas – iki š.m. gruodžio 15 dienos skautai norintys dalyvauti konkurse atsiunčia  Šiaurės rytų pastovyklės vartų projektą el. pašto adresu broliaivyciai@gmail.com . Projektas,  tai:

  • Piešinys ar brėžinys, kuriame aiškiai matosi inžinerinė vartų konstrukcija;
  • Informacija:  kokie pagrindiniai vartų matmenys, kokios reikalingos medžiagos vartų statybai;
  • Autoriaus vardas, pavardė, amžius, vienetas, kontaktinis telefono numeris.

 S. Jameikio Skautų vyčių draugovės broliai vyčiai išrinks finalistus, kurie bus pakviesti dalyvauti antrame etape.

2 etapas – iki 2013 metų sausio 19 dienos (GRAŽIŲ  DAINELIŲ  DAUG  GIRDĖJAU’2013 konkurso, kuriame visi susitiksime) finalistai parengia maketus pagal konkursui pateiktus projektus. Maketai gali būti gaminami iš bet kokių medžiagų (medis, popierius, metalas , makaronai ;). Dainų konkurso metu vyks konkurso darbų paroda ir išrinktas nugalėtojas.

PRIZAI (svarbiausia dalis;) – nugalėjusio projekto autorius gaus:

  • S. Jameikio skautų vyčių draugovės įsteigtą prizą – NEMOKAMĄ kelialapį į Jubiliejinę stovyklą „Gėrio pėdomis 2013“,
  • Galimybę vadovauti projekto įgyvendinimui – Šiaurės rytų pastovyklės vartų statybai,
  • Viesiems skautams tapti pavyzdžiu ir su pasididžiavimu sakyti – „Čia mano didžiausias skautiškas projektas!“

Visi konkurso finalininkai bus apdovanoti S. Jameikio skautų vyčių draugovės atminimo dovanomis, o specialų prizą gaus ir finalininkas, kurio maketas sulauks daugiausiai simpatijų dainų konkurso  GRAŽIŲ  DAINELIŲ  DAUG  GIRDĖJAU’2013 metu.

Sėkmės, kūrybinių minčių, skautiško išradingumo ir begalinio noro tobulėti!!!

Stasio Jameikio draugovės broliai vyčiai

_______________________________________________________________________________

Informacija pasiteirauti:

s.v. Vainius Pilkauskas – S.Jameikio draugovės archtektas vainiuz@yahoo.com;

s.v. Visvaldas Varžinskas – “Gėrio pėdomis 2013” Šiaurės rytų regiono pastovyklės viršininkas visvarz@ktu.lt;