Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-10-30

Įvyko 33-iosios LiJOT asamblėjos rudens sesija!!!

Įvyko 33-iosios LiJOT asamblėjos rudens sesija!!!

Š.m. Spalio 20-21d. ISM vadybos ir ekonomikos universiteto rūmuose įvyko 33-iosios LiJOT asamblėjos rudens sesija. Joje dalyvavo keturi Lietuvos skautijos atstovai : Elena Sinkevičiūtė, Šarūnė Luckaitė, Mantas Pranckaitis ir Rokas Augulis. Asamblėjos metu buvo svarstoma poizija dėl jaunimo reikalų koordinatorių,kuri po kelių pataisymų buvo sėkmingai priimta. Šioje darbo grupėje LS atstovavo Elena Sinkevičiūtė. Tai pat svartymui buvo pateikta ir rezoliucija dėl lytiškumo ugdymo kokybės gerinimo Lietuvoje, bet ši rezoliucija ,deja, buvo perkleta į pavasario sesiją, pataisymams. Šioj grupėj dirbo Šarūnė Luckaitė. Kita darbo grupė buvo dėl Lietuvos energetinės nepriklausomybės klausimo,.Čia savo nuomonę reiškė Mantas Prackaitis, tačiau šios darbo grupės projektas negavo galimybės net pristatyti savo darbo vaisių, dėl bendro narių nutarimo balsuojant. Rokas Augulis dirbo  prie jaunimo politikos pagrindų įstatymų.

Smagi žinia, kad į LiJOT tarybą įsiliejo nauji nariai , tai Rokiškio apskritasis stalas. Visas šis savaitgalis tikrai buvo gan įtemptas ir darbingas. Sekmadienį mūsų darbas užsitęsė dėl nesėkmingai įvykusių rinkimų, ir savo darbus baigėme gerokai po pietų,apie 17 val. Tačiau, kad ir kaip ilgai užsibuvome, viską darėme tik dėl geresnės jaunimo padėties visuomenėje :)  Džiaugiamės įgytomis žiniomis, naujomis pažintimis,  susitikimu su gerai pažįstamomis kolegomis, produktyviu darbu ir gera nuotaika. tikimės, kad tokios pozityvios nuotaikos išliks ir iki kito LiJOT asamblėjos darbo susitikimo..

Pagarbiai,

Šarūnė Luckaitė,

Patyrusi Jūrų skautė.