Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-10-26

Popietės TV, 12 laida: Ką Lietuvoje veikia italas skautas?

Na, sužinosit laidoje, ką jis čia veikia, kokie jo įspūdžiai apie mūsų rudenines stovyklas ir kaip atrodys Italijos skautų Jamboree kitais metais.

Labas, mielas skautatinkli!

Mėnuo prabėgo taip greitai, kad sunku net pastebėti ir štai paskutinįjį penktadienį tęsiam tradiciją - pasirodom plačiai skautijos šeimai su nauja Popietės TV laida. Šįkart kalbiname Oscar'ą - italą skautą, kuris... Na, sužinosit laidoje, ką jis čia veikia, kokie jo įspūdžiai apie mūsų rudenines stovyklas ir kaip atrodys Italijos skautų Jamboree kitais metais. O patį Oscar'ą geriausiai pažįsta Vilniaus krašto skautai, bet jeigu dalyvavot paskutinėje skautiškoje akademijoje - turėjote puikią progą taip pat su juo paplepėti. 

Šįkart mėginome ant svarbesnių video vietų uždėti ir subtitrus, kad niekam nekiltų problemų su anglų kalba. 

Jeigu norėtumėt daugiau sužinoti apie Italijos skautus, išmokti kokį naują žaidimą ar dar ką - drąsiai sakykit ir mes su Gabija mielai dar kartą pakviesime Oscar'ą arbatos ir nufilmuosim kokią neeilinę Popietės TV.

Linkėjimai,

Laima