2012-10-22

Time for Partnership ieško dalyvių! REGISTRACIJA PRATĘSTA!

Naujasis kvietimas į "Time for Partnership" projektą kartu su Lenkijos, Ukrainos ir Baltarusijos skautais

Ar pameni šį projektą? O ar pameni, kai skaitei kokius didelius įspūdžius parsivežė Marijampolės krašto skautai iš stovyklos Lenkijoje šią vasarą?

Taip, tu vis dar gali dalyvauti projekte ir kartu su savo draugove ir partneriais iš Lenkijos, Ukrainos ar Baltarusijos visus metus kartu atlikti įvairiausias užduotis, pažinti tarptautines kultūras bei planuoti susitikimus ir dalyvauti projekto finaliniame renginyje Žalgirio žygyje Lenkijoje liepos 4-8 dienomis ir stovykloje Griunvalde liepos 9-14d. Žygio kaina tik 15 eurų + maistas pusryčiams ir vakarienei + kelionė, draudimas, stovyklos kaina bus patikslinta.

Kievienoje komandoje gali būti nuo 6 iki 12 skautų, rekomenduojamas dalyvių amžius yra nuo 13 metų.
Komandoje gali būti pavieniai asmenys iš įvairių skautų draugovių, iš kitų skautų organizacijų, tai pat kiti
suinteresuoti asmenys, kurie nėra skautai. Komanda gali būti sudaryta iš vienos arba skirtingų lyčių asmenų.

Kiekviena komanda atlieka užduotis tandemo principu su partnerių komanda iš kitos šalies. Tai reiškia, kad:
-kai kurias užduotis atliekame partnerio komandai,
-kai kurias užduotis atliekame konsultuojantis su partnerio komanda,
-kai kurias užduotis, jungiančias tą pačią temą, atliekame lygiagrečiai su partnerio komanda.

Kiekviena komanda, dalyvaujanti programoje, nusprendžia atlikti bent vieną iš dviejų užduočių rinkinių:

1) rinkinys „Susipažinkime”: užduotys „Kultūros veidrodis” ir „Geros praktikos bankas”
2) rinkinys „Be sienų” užduotys: „Muzika be sienų” ir „Questing be sienų”.
Po šiais pavadinimais slepiasi kalbų mokinimasis, susipažinimas su partnerių šalies istorija,
kultūra, muzikinių klipų kūrimas, patirties keitimasis, internetinės kelionės po Europos miestus ir dar daug
visko kito.

Dalyvavimas žygyje ir stovykloje nėra privalomas, tad susirasti partnerę šalį ir atlikti užduotis tikrai
gali!

Ką tau reikia daryti?

Iki  gruodžio 31 d. pranešti jog dalyvauji projekte su savo patyrusių skautų draugove el. paštu international@skautai.lt

Iki gruodžio 31 d. užregistruoti savo draugovę puslapyje, pasirinkti savo partnerę šalį ir užduotis, kurias norėtum su ja įvykdyti čia: http://time.zhp.pl/lt/formularz-zgloszeniowy

Daugiau informacijos apie projektą, jo idėją, eigą rasite puslapyje http://time.zhp.pl/lt/

Taip pat, prie šio projekto gali prisijungti kaip jos organizatorius. 2013 metais liepos 4-8 dienomis Lenkijoje vyks finalinis renginys - Žalgirio žygis, kuriame kiekvienos dienos pragrama bus skirta vienos iš partnerių kultūros pažinimui. Ar norėtum prisijungti organizuojant Lietuvos dieną? Organizatoriai nemokės už žygį,
tačiau pasirūpins maistu sau pusryčiams ir vakarienei. Organizatorių taip pat laukia daug prizų ir siurprizų.

Partnerystės rengėjai taip pat neatmeta galimybės ir siūlo tiesiai iš Lenkijos vykti į Telšius kartu su naujais tarptautiniais draugais į Jubiliejinę stovyklą!

Jeigu nori tapti vienu iš partnerystės komandos nariu, rašyk international@skautai.lt

Metas partnerystei!