Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-10-21

Pilietinių iniciatyvų dirbtuvės

Studentų skautų organizacija (www.akademikai.lt) šiltai kviečia iniciatyvų, energingą ir entuziastingą jaunimą į Pilietinių Iniciatyvų Dirbtuves, kurios vyks spalio 27-tą dieną (nuo 12.00 val.), VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28).

Pilietinių Iniciatyvų Dirbtuvės – pusę dienos trunkantis nemokamas renginys-dirbtuvės, kurio metu bus bendraujama su VDU Socialinių mokslų fakulteto Socialinio darbo katedros dėstytojomis – doc. dr. J. Vyšniauskaite-Rimkiene ir dr. Laura Varžinskiene.

Jos ves diskusiją - pokalbį tema „Kodėl verta gyventi Lietuvoje?“ Antram pokalbiui pakviestas svečias iš Kauno Raudonojo Kryžiaus Pabėgėlių dienos centro – Ghulan Rabani Rahmat, kuris pasidalins patirtimi, sukaupta dirbant Pabėgėlių dienos centre.
Taip pat jūsų laukia kūrybinės dirbtuvės intriguojančia tema – „Ko užtektų sunaikinti Lietuvai?“ Jų metu skatinsime išryškinti „silpnąsias“ mūsų visuomenės vietas ir svarstysime apie aktualiausias problemas.
Renginį baigsime Protų kovomis, po kurių diskusijas pratęsime prie švediško vaišių stalo.
Šis seminaras-dirbtuvės – įdomus ir turiningas renginys, kuriame verta sudalyvauti.

Tie, kurie norėtų gauti diplomą, patvirtinantį dalyvavimą 6 valandų trukmės dirbtuvėse stiprinant žmogiškųjų išteklių programą pagal Europos socialinio fondo projektą, turėtų užsiregistruoti čia:
http://www.e-apklausa.lt/apklausa/6356/dalyvavimas-renginyje

Renginio programa:

12.00 Registracija

12.15 Renginio pradžia ir pristatymas

12.30 Pirmasis Pokalbis. Kodėl Lietuvoje gyventi gera? Pokalbį ves VDU Socialinių mokslų fakultetoSocialinio darbo katedros dėstytojos Doc. Dr. J. Vyšniauskaitė- Rimkienė ir Dr. Laura Varžinskienė

13.30 trumpa pertraukėlė

13.40 Antrasis Pokalbis. Ghulan Rabani Rahmat iš Kauno Raudonojo kryžiaus Pabėgelių dienos centro.

14.40 Arbatos pertraukėlė

14.50 Dirbtuvės: ko užtektų sunaikinti Lietuvai?

15.50 Dirbtuvių pabaiga, pertraukėlė

16.00 Protmūšis

17.30 Švediškas vaišių stalas

18.00 Renginio pabaiga