Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-10-17

Už/Prieš: alus ir skautai

Alum lijau? Dasilijo...

Lbs (balses sudek pats).

Ateina vakar draugelis iš mano skilties toks nuliūdęs ir sako, kad nematyt jam daugiau skautų. Na pradėjau tyrimą, pasirodė eina, jis gatve su mama. Ir praeina šalia kažkokio barelio, o prie to barelio stovi skautų vadovai ir gurkšnoja alų iš bokalų ir diskutuoja tai apie stovyklas, tai apie mergas? Tai tas draugelis net nežino ką daryti dabar, nes jo mama griežtai nutarė neleisti jo į skautus, nes ko gali tie vadovai pamokyti... nes per tėvų susirinkimą jie vieną pasakoja, o gyvenime, pasirodo, visai kitaip daro. Net legenda apie tai, kad alus yra net nealkoholinis ir yra Lietuvos tautinis gėrimas nepadėjo. Aš net nežinau ką jam dabar patarti...

Todėl klausimas jums:

Ar jūs tai, kad alaus gėrimas skautams nesikerta su sveiku gyvenimo būdu

ar PRIEŠ ir skautas tūri būti blaivus visais atvejais?