Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-10-17

Paskutinį kartą šiais metais

Vasaros sezonas uždarytas!

Su gelstančiais ir nuo medžių byrančiais lapais, su vis šalčiau pučiančiais vėjais ir dažnesniais lietumis... Su šiais nostalgiją keliančiais ir šiek tiek susigūžti verčiančiais reiškiniais stovyklavome paskutinį kartą šiais metais. Jūrų skautų vasaros sezono uždarymas vyko paskutinį rugsėjo savaitgalį prie Skaisčio ežero, prie elingo, ten, kur laikome savo jūrinį inventorių. „Į 90-tą uostą“ tarsi simboliškai susirinko apie 90 skautų – dauguma jūrų, taip pat oro, sausumos brolių ir sesių. Rikiuotės su skambiais šūkiais, sveikinimais ir dovanomis. Žaidimai – su lakstymu, kūryba, draugyste. Plaukimas su irkliniais ir buriniais laivais. Laužas – su dainomis, pokalbiais, skautiška dvasia.

 

Tai jau ne pirmas patyrusių jūrų skautų organizuojamas renginys. Ir tikrai vykęs. Pavyzdingas maisto kiekio apskaičiavimas ir darbas virtuvėje – hip valio sesėms Šarūnei ir Laurynai. Hip valio viršininkui Ignui ir komendantui Arnui. Bravo uostininkui Deividui, iždininkui Martynui, sesėms Aušrai ir Deimantei, broliams Tadui ir Tautvydui, laužavedėms – „Bangų“ valties sesėms, bravo programos vadovei Ugnei ir atskirų programų guru Silvijai ir Deivydui, Ievai ir Vaidai, Julytei. Didelis ačiū šią gražią kompaniją koordinavusiai vadovei sesei Justei Nakaitei.

 

Sezono uždarymo metu nusifotografavome su jūrų skautų šimtemčio vėliava, keliaujančia per pasaulį. Ji šiais metais į Lietuvą atkeliavo iš Europos jūrų skautų vadovų seminaro, vykusio Danijoje, Kopenhagoje. Kaip gera ir tokiu būdu jausti, kad esame didelės šeimos dalis!

 

s.Birutė