Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-10-16

Jūrų skautai atplaukė į Telšius

Broliai Jonas Dragūnas, Jurgis Uleckas, Gytis Ratkevičius ir sesės Dovilė Vinkevičiūtė bei Birutė Taraskevičiūtė spalio 12 dieną susiruošė į kelionę, į Telšius!

 

Broliai Jonas Dragūnas, Jurgis Uleckas, Gytis Ratkevičius ir sesės Dovilė Vinkevičiūtė bei Birutė Taraskevičiūtė spalio 12 dieną susiruošė į kelionę. Jūrų skautų pastovyklės štabo nariai važiavo apžiūrėti Jubiliejinės stovyklos teritorijos ir išsirinkti tinkamiausią vietą jūrų skautų pastovyklei bei pasigrožėti Žemaitijos sostine.

Jūrų skautų pastovyklės viršininkas Jonas Dragūnas nuogąstavo, ar pavyks rasti gerą krantą uostui, mat iki atvykimo nebuvo aišku, ar visa krantinė apaugusi meldais. Brolis teigė, kad įspūdžiai buvo permainingi, bet apžiūrėjus visą stovyklos teritoriją, apsvarsčius pliusus ir minusus – atrasta vieta ir jos teikiamos galimybės jūrų skautų programai tikrai džiugina.

Tiesa, sesė Birutė vieną mažą dalį skautams skirtos programos jau išbandė – purvo trąsa, į kurią einant puoštis nereikia, turėtų veikti kuo puikiausiai. Bebriukų linksmybėms vietos taip pat užteks, o patyrę skautai turėtų atkreipti dėmesį, į Masčio ežere esančią salą.

Norisi labai padėkoti Jubiliejinės stovyklos štabo nariams broliams Viliui Viktoravičiui, Tomui Čebatoriui ir Andriui Mikai, kurie buvo mūsų gidai būsimuose kitos vasaros skautų namuose. Ir dar norisi paminėti, kad nors ir labai trumpai, tačiau susitikome su ŽSO skautais, kurie nepabūgę lietaus žygiavo į „Paskutinį laužą“.

Broliai ir sesės, Jubiliejinės stovyklos vieta byloja pati už save – mūsų laukia nepakartojamas 2013 metų vasaros nuotykis!

 

 

s. Birutė Taraskevičiūtė,

jūrų skautų pastovyklės ryšininkė