Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-10-14

Konkursas kelialapiui į Jubiliejinę stovyklą laimėti

"Jorės" vyr. sesių būrelis skelbia konkursą kelialapiui į Jubiliejinę stovyklą "Gėrio pėdomis" laimėti.

Sesės ir broliai,

Už lango vis labiau siaučia šalti rudens vėjai, medžiai jau pakeitė spalvas, o šaligatviai pilni apgaulingų balų. Tačiau mes jums turime puikų pasiūlymą, kaip linksmai iškentėti vėjuotą rudenį ir speiguotą žiemą – dalyvaukite „Jorės“ vyr. skaučių būrelio skelbiamame konkurse ir laimėkite pagrindinį prizą – kelialapį į Tautinę stovyklą „Gėrio pėdomis“. Turint kelialapį kišenėje,  tikrai bus smagiau laukti vasaros!

Konkurso sąlygos labai paprastos: jums tereikia padaryti gerąjį darbelį ir jį aprašyti čia skautatinklyje, taip pat atsiųsti aprašymą el. paštu iewushka@gmail.com.

Aprašymų lauksime iki 2013 m. vasario 1 d.

Konkurse gali dalyvauti visų kraštų sesės ir broliai.

Nesnauskite ir praskaidrinkite sau ir savo artimui lietingą rudens dieną!