Kas Naujo?

Skautų naujienos

2006-02-27

Išleista „Jaunesniųjų skautų vadovo knyga"!

Prieš pat Lietuvos skautijos suvažiavimą buvo išleista „Jaunesniųjų skautų vadovo knyga". Leidinys skirtas jaunesniųjų skautų vadovams ir visiems, kas domisi neformalaus vaikų ir jaunimo ugdymo galimybėmis. Knygoje pristatomos bendros skautų judėjimo idėjos, ilgamete patirtimi grįsta metodika, pateikiama praktinių patarimų, kaip pasiruošti vilkiukų sueigai, sudaryti ilgalaikės veiklos planą. „Jaunesniųjų skautų vadovo knyga" parašyta vadovaujantis Pasaulinės skautų judėjimo organizacijos (WOSM) rekomendacijomis. Knyga labai patraukliai iliustruota, išleista 500 egzempliorių tiražu. Leidinį galima įsigyti Lietuvos skautijos Nacionaliniame biure (Trakų g. 18, Kaunas) LS Jaunimo programos skyrius

Prieš pat Lietuvos skautijos suvažiavimą buvo išleista „Jaunesniųjų skautų vadovo knyga". Leidinys skirtas jaunesniųjų skautų vadovams ir visiems, kas domisi neformalaus vaikų ir jaunimo ugdymo galimybėmis. Knygoje pristatomos bendros skautų judėjimo idėjos, ilgamete patirtimi grįsta metodika, pateikiama praktinių patarimų, kaip pasiruošti vilkiukų sueigai, sudaryti ilgalaikės veiklos planą.

„Jaunesniųjų skautų vadovo knyga" parašyta vadovaujantis Pasaulinės skautų judėjimo organizacijos (WOSM) rekomendacijomis.

Knyga labai patraukliai iliustruota, išleista 500 egzempliorių tiražu. Leidinį galima įsigyti Lietuvos skautijos Nacionaliniame biure (Trakų g. 18, Kaunas)

LS Jaunimo programos skyrius