Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-10-11

Už/Prieš: rūkantis skautas

Dvigubi standartai?

“Sveiki”, pasakė Čiakas, ir visi planetoje tapo sveiki.

Na čia negalėjau nepasidalinti. Įvykis iš stovyklos: naktis – einu praustis ir pamačiau tokį raudoną taškiuką miške. Na bučiau ne skautas jeigu neprisėlinčiau pažiūrėti, kas čia. Žiūriu – rūko skautukas kažkoks. Ir čia skautas? Na, keleta judesiukų, truputi virves ir traukių tą skautuką link stovyklos vadovų laužo – reikia pasiaiškinti. Ir net apakęs buvau – sėdi, reiškia, vadovai prie laužo ir irgi rūko. Ir čia vadovai kurie man aiškina apie sveiką gyvenimo būdą? Mečiau aš tą skautuką kur buvau ir išėjau...

Tai klausimas ir jums:

Ar jūs tai, kad rūkantis yra skautas,
Ar PRIEŠ ir skautas turi laikytis sveiko gyvenimo būdo, net jei jis yra suaugęs?