2012-10-10

Dar liko kelios vietos į draugininkų mokymus!

Dar liko kelios vietos į draugininkų mokymus

„Kartais atsitiktinai sudalyvavus mokymuose, jų užtaiso užtenka dešimčiai metų.“

Skautų vadovai

Kas? Draugininkų mokymai

Kur? Kaune, Skautų name, Trakų g. 18

Kada? 2012 m. spalio 19 (pradžia 21 val.) - 21 d. (pabaiga 14 val.)

Kam skirti mokymai? Vadovams, kurie neseniai pradėjo skautauti. Taip pat skautams, kurie nori pradėti vadovauti draugovei ar jau vadovauja, bet nori atnaujinti žinias.

Mokymų forma? mini dinamiška skilčių stovykla patalpoje.

Mokymų kalba? lietuvių

Mokymų programa?

• Penktadienis – skilties dvasia, skilties ugdomosios tradicijos, komandinis darbas skiltyse, susipažinimo būdai, rikiuotės pagrindai.
  • Šeštadienis - sveika gyvensena, organizacijos dinamika (kodėl skiltis yra gerai), kokių rūšių būna skiltis, kaip kuriamos skiltys, pareigos skiltyse, naujo žmogaus įvedimas į skiltį, vadovas ir skautų skiltis, sueigos (faktai, pirmos sueigos, vadovas ir skiltininkas, sueigų dinamika, vaikų mokymosi būdai), skilčių vystymosi dinamika, jaunimo programa (sueigų planavimas), specialybės), draugovės valdymo organai, vadovo skautavimo ideologija.
  • Sekmadienis – skautiškas metodas, ugdomieji žaidimai, refleksija.

Kiek tai kainuos? 40 Lt. Ne LS nariams – 50 Lt (vietų ne LS nariams skaičius ribotas). Kelionės išlaidos bus kompensuojamos. Jei mokymų kaina yra lemiantis veiksnys nedalyvauti, galima kreiptis į mokymai@skautai.lt dėl nuolaidos.

Maitinimas? Į kainą įskaičiuotas maitinimas: 1 naktipiečiai, 2 pusryčiai, 1 pietūs, 1 vakarienė.

Apgyvendinimas? Mokymai įvyks Kauno Skautų name (lovos, čiužiniai). Su savim turėti: miegmaišį, asmens higienos priemones, skautiškus užrašus. Gali būti vėsu, tad turėkite šiltų rūbų.

Mokymų vedėjas? Pavel Mikriukov.

Prieš mokymus? Dalyviai gaus visas instrukcijas ir keletą skaitinių, su kuriais yra privaloma susipažinti.

Registracija čia.

Jei tau mažiau nei 18 metų, registruokis į skiltininkų mokymus!

Jei turite klausimų, rašykite mokymai@skautai.lt

LS Mokymų skyriaus informacija