Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-10-10

Jūrų skautams Lietuvoje 90 metų!

Jūrų skautai kviečia į konferenciją!

Maloniai kviečiame dalyvauti Lietuvos skautijos Jūrų skautų konferencijoje „Jūrų skautams Lietuvoje 90 metų“.

 Konferencijos tikslas – pristatyti jūrinį skautavimą vakar ir šiandien, skautybės aktualumą šiuolaikinio jaunimo ugdymo sistemoje, skautiškų ir jūrinių vertybių svarbą, Lietuvos kaip jūrinės valstybės situaciją ir reikšmę bei paminėti jūrinio skautavimo Lietuvoje 90-metį.

Konferencija vyks 2012 m. spalio 20 d. 11 val. Lietuvos Respublikos Seimo Konferencijų salėje (Vilnius, Gedimino pr. 53, III rūmai).

Kviečiame registruotis iki spalio 18 d. el.paštu renginiai@juruskautai.lt arba tel. +370 69901043. Būtina išankstinė registracija.

Įėjimas per Seimo III rūmus (nuo Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos pusės). Su savimi būtina turėti asmens dokumentą.

Pranešimus skaitys prof. dr. Valdas Rakutis, doc. dr. Jolita Buzaitytė-Kašalynienė, Lietuvos mokomojo burlaivio „Brabander“ kapitonas Valdemaras Vizbaras, jachtos „Ambersail“ kapitonas Simonas Steponavičius, jūrų budys skautininkas Jonas Dragūnas, Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos atstovas.

Programą galite parsisiųsti čia. 

                                                                                    Organizatoriai