Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-09-30

Ar atsimeni apie ką buvo sąskrydžio darbo grupės?

Visiems buvusiems, o dar labiau tiems, kurie nebuvo, skelbiame 2012 m. LS vadovų sąskrydžio darbo grupių apibendrinimus, išvadas ir rekomendacijas.

Mielieji,

Lygiai prieš mėnesį apie 120 Lietuvos skautijos vadovų buvo susirinkę Aukštadvaryje. Dvi dienas visi diskutavo, dalinosi patirtimi, ėjo į žygius, repetavo pasirodymus skautiškam laužui, dalyvavo TV laidoje, nepamiršdami išmokti šį tą naudingo, kas praturtins visų ateinančių metų veiklą. Svarbiausia, kad gauta informacija nenueitų perniek ir nepasimirštų. Taigi, visiems buvusiems, o dar labiau tiems, kurie nebuvo, skelbiame 2012 m. LS vadovų sąskrydžio darbo grupių apibendrinimus, išvadas ir rekomendacijas. 

Dar kartą ačiū visiems organizatoriams ir dalyviams!

LS Pirmija

Dokumentą doc. formatu galite parsisiųsti čia

2012 m. vadovų sąskrydžio darbo grupių apibendrinimai