2012-09-30

Antrojo lygio skautiškų akademijų datos

Visiems skubantiems ir planuojantiems skelbiame antrojo lygio skautiškų akademijų datas! Jos vyks 2013 m. vasario 16 - 17 d. ir kovo 9 - 10 d., Birštone.

Antrojo lygio akademijose gali dalyvauti visi, kurie praėjo pirmojo lygio akademijas (nepriklausomai nuo to, kada jos vyko).

Primename, kad skautų akademija - savaitgalio trukmės teoriniai ir praktiniai mokymai. Akademijoje vienu metu vyksta keletas skirtingų mokymų – gali pasirinkti sau įdomiausias ir naudingiausias temas. Mokymai suteiks Tau įgūdžių, reikalingų norint būti geru vadovu, bei naudingų bet kokioje gyvenimiškoje veikloje.

Registracija prasidės 2012 m. gruodžio 1 d.

Projekto "Dievui. Tėvynei. Artimui" informacija

Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis pagal žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programą. Projektas “Dievui. Tėvynei. Artimui.”, kodas VP1-2.2-ŠMM-10-V-02-015