Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-09-26

Projekte "Dievui. Tėvynei. Artimui" - nauja mentorė

Prie projekto "Dievui. Tėvynei. Artimui" mentorių komandos prisijungė visai šviežia skautė - Ginta Azguridienė, kuri bus atsakinga už Vilniaus miesto ir rajono skautus.

Prie projekto "Dievui. Tėvynei. Artimui" mentorių komandos prisijungė visai šviežia skautė - Ginta Azguridienė, kuri bus atsakinga už Vilniaus miesto ir rajono skautus. Nuo šiol ji, kaip ir kiti mentoriai, padės visiems naujai prisijungusiems žmonėms nepasimesti skautiškame gyvenime.

Pati Ginta prie skautų prisijungė tik pavasarį, per pirmas skautiškas akademijas, tačiau jau spėjo tapti vadove ir yra entuziastingai nusiteikusi veikti. "Skaute tapau neseniai ir be galo džiaugiuosi, kad žengiau šį žingsnį. Su vaikais dirbu jau daugelį metų, bet vis kažko trūkdavo. Pilnatvę atradau skautų veikloje." - džiaugiasi Ginta.

Naujai mentorei linkime sėkmės ir kasdienių atradimų!

Projekto komanda