Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-09-20

Už/Prieš: kaklaraištis yra tik simbolis

...arba jį vis tiek galima panaudoti praktiškai?

Labas, aš grįžau.

Na reikalas toks, sėdžiu, treniruojuosi su savo kaklaraiščiu ar pirmą pagalbą suteikt ar dar kaip jį gudriai panaudoti pagal instrukciją (kažkur prigūglinau):

Užėjo mano draugelis ir kai pamatė, vos akys iš orbitų jam neiššoko – pradėjo rėkauti: „ką tu darai, čia gi simbolis! Pas kai ką jo net liesti negalima, o tu čia ką išdarinėji su juo“. Nu tai aš jam atsakiau, kad kaklaraištis visų pirma yra praktinis dalykas – neveltui visada jį su savimi turime. Kitaip tą kaklaraištį ką, užlaminuoti ir ant kaklo su virvelėm nešioti ale, kad tik kas jam neatsitiktų? Na, tas pradėjo man vėl kažkokias nesąmones apie simbolinę vertę skiesti. Galu gale nutarėm, kad  paklausiu pas protingą tautą, kaip čia su tuo kaklaraiščiu ištiktrųjų elgtis.

 

Tad šį kartą klausimas jums:

Ar jūs tai, kad kaklaraištis būtų tik simboliu,

ar PRIEŠ ir jį galima naudoti praktiniais sumanymais.