Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-09-19

Skaisčio tunto rudeninė stovykla (S)Noras

Taigi,

Pastebėjau, kad laikraščiai ir žurnalai jau kurį laiką rėkte rėkia apie ekonominę krizę, didžiausių ir galingiausių bankų žlugimus ir tai, jog  pinigai turi vis mažesnę vertę. Kiekvieną vakarą mano tėvai skaičiuoja, kiek tiksliai jiems  reikės pinigų be galo daug benzino ryjančios mašinos išlaikymui ar buto nuomai. Užsiminusi, kad Kalėdoms norėčiau penkto iPhono ar bent jau menkučio iPodo, sulaukiu tik liūdnų jų žvilgsnių. „Kaip norėčiau užsidirbti pinigus pati!“ – vis dažniau ir dažniau svajoju: – „Pirkčiau tai, kas skaniausia, geriausia ir man labiausiai patinka!“

 

Ir štai vieną vakarą gaunu  tokį elektroninį laišką:

 

▲▲▲▲▲

 

Nuo: skaiscio.noras@gmail.com
Kam: maryte13489@skautai.lt

 

Tema: (S)Noras

Tai – ne tik darbo pasiūlymas.

Tai – ne lengvai dalijami pinigai ar apgavystės.

Prieš tave - iššūkis, kuriam pasiruošęs ne kiekvienas.

Paliksi namus,  mokyklą, apsigyvensi visai kitoje aplinkoje ir  nebebūsi tuo, kuo buvai namie (tik vaiku).

Tu būsi visiškai  atsakingas už save: savo darbą, savo atlyginimą, savo verslą ir savo sumanumą.

Daugiau tau nereikės prašyti tėvų pinigų ledams ar taupyti kuklius dienpinigius dviračiui, nes visi pinigai priklausys tik tau ir tik nuo tavęs.

Kiekvienas yra savo turtų kalvis.

Tu savuoju tapsi jau spalio 6-7 dienomis.

Patvirtink savo dalyvavimą skaiscio.noras@gmail.com

 

Tavęs laukiantis,

SN

 

▲▲▲▲▲

  

Prisipažinsiu Jums – laišką skaičiau kelis kartus. Nors jis atrodė kiek mįslingas, tačiau supratau, kad privalau priimti šį iššūkį. Vos tik jį perskaičiusi supratau, kad tai ir yra nuotykis, kurio laukiau. Tai yra tai, ko jau seniai troškau – tapti atsakingai pačiai už save! Teliko parašyti savo vadovei.

O dabar jau kraunuosi kuprinę. Ten deduosi pačius svarbiausius įrankius: šauniausias verslo idėjas ir norą pagaliau tvarkyti savo finansus taip, kaip visada troškau. Kiekvieną dieną su nekantrumu žvilgčioju į atmintinę, kuri neleis man pamiršti nieko svarbaus. Įsidėjau ir 30 Lt, nors girdėjau, kad jeigu važiuoji su broliu ar sese, reikia kiek mažiau – 25 Lt. Ant lovos jau ištiestas žemėlapis, kuriame pažymėta stovyklavietė prie Aukštadvario. Tarp 9 ir 10 valandos ryto jau būsiu ten.

 

Aš jau laukiu šito nuotykio.

O jūs?