Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-09-13

Value Based Leadership mokymai

Value Based Leadership mokymai

Švedijos ir Suomijos skautų bendras organizuojamas mokymų kursas, pasiūlymas!

Skautiški lyderystės mokymai iš keturių modulių Helsinkyje/Stokholme 20-25 metų amžiaus skautams, užimantiems/ketinantiems užimti vadovaujančias pareigas bei turintiems tame šiek tiek patirties bei jau sudalyvavus lyderystės pagrindų mokymuose. Baltijos šalių dalyviams kaina tik 100 EUR, programa apmoka keturių savaitgalių kelionę, apgyvendinimą, maitinimą.  Užsiėmimai vyks workshop'ų metodu, seminarais, individualiai bei grupėse, įtraukiant ne tik NVO profesionalus bet ir privataus verslo sektoriaus atstovus.

Daugiau informacijos: http://www.scout.se/index.php?option=com_content&view=article&id=10801&Itemid=1043.
Vyks dalyvių atranka. Paskubėkit - registracija tik iki rugsėjo 30d. (prieš registruojantis būtina apie savo norą dalyvauti mokymuose pranešti international@skautai.lt)

 

Užsienio ryšių skyriaus informacija