Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-09-12

Ei, pirmyn į Tautinę Stovyklą...

...ten paspausim broliškai rankas

Sveiki!

Kreipiamės į visus vilkus, skautus ir patyrusius skautus!

Ar jau laukiate Jubiliejinės? Lizdeikos skautų vyčių būrelis tai labai laukia. Ir ne tik pačios stovyklos...

Laukia ir Tavęs, brangi Sese ir narsus Broli! 

O kad ši stovykla Tau būtų nepamirštama dar jos nesulaukus, turime šiokį tokį pasiūlymą:

Ką siūlome? Skautas taupus, todėl siūlome sutaupyti stovyklos dalyvio mokestį ir Jubiliejinėje sudalyvauti visiškai nemokamai! 

Už ką siūlome? Viskas, ką Tau reikia padaryti, yra parašyti rašinėlį ir atsiųsti jį mums. Rašinėlio apimties nenustatėme, nes prašome ne kiekio, o išmonės ir fantazijos. O to reikės tikrai, nes rašinėlio tema - „Ką veikia skautai vyčiai?“.

Kas laimės? Originaliausias/įdomiausias/smagiausias rašinys, kurį parašė kažkas iš anksčiau paminėtų amžiaus grupių iš bet kurio Lietuvos skautijos vieneto, atsiųstas adresu m.sideravicius@gmail.com iki 2013 metų vasario 1-os dienos! Nugalėtojas bus paskelbtas vasario mėnesio pirmoje pusėje, kad nesėkmės atveju dar liktų laiko užsiregistruoti pirmajame registracijos etape ne tokiais įdomiais būdais, kaip kad šis.

Kodėl taip? Nes dar nežinome patys, ką veiksim Stovykloje. Nes norim gandų. Nes mums įdomu. Nes mes norime su Tavimi susitikti Jubiliejinėje Stovykloje

Ką dar reikia žinoti? Apimties nėra, bet prašome neriboti fantazijos ir nebijoti pasakyti per daug - be mūsų pačių, pažadame, niekas rašinėlio neskaitys ir nematys. Iliustracijas mėgstame, kritiką ar patarimus irgi priimame. 

Ar yra dar klausimų? Kreipkis anksčiau nurodytais kontaktais ir nebijok klausti.

Sėkmės,

Lizdeikos skautų vyčių būrelis,

Skaisčio tuntas, Vilniaus kraštas.