Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-09-12

Karo tomahaukas vėl atkastas!

Indėnų karo kirvis vėl atkastas ir genčių kova dėl tomahauko prasideda

Per miškelį lėtai, per miškelį lėtai

Slenka plunksnų pulkai, slenka plunksnų pulkai,

O indėnų būrys, o indėnų būrys

Niekada nepaklys, niekada nepaklys.

 

O dievai, o dievai, o dievai,

Lenkiam galvas žemai, mes žemai,

Nešam savo aukas, savo aukas

Į šventąsias rankas, rankas...

 

Hau, patyrę skautai!

Kovos kvapas tvyro ore ir karo būnai jau gaudžia. Ar girdite? Tai kviečia jus burtis į gentis ir ruoštis pačiam aršiausiam vasaros nuotykui. Puoškitės plunksnomis, balnokit mustangus, temkite tipius, nes „Indėniada“ jau čia!!!

Kova, pagal baltųjų žmonių kalendorių, tęsis nuo rupjūčio 3 iki 10 dienos. Burkitės į gentis po 4-6 indėnus, vienoje gentyje būtinai turi būti ir indėnių, ir indėnų. Taip pat jus lydėti turi vyresnysis, kuris gyvena daugiau nei 18 metų ant šios žemės (genčiai jis nepriklausys). Registracija iki vasario 1 dienos.

Kviečiami visi rondonveidžiai iš viso Lietuvos slėnio!

 

Miško dvasios su jumis,

Klajojanti Plunksna